WITAMY I ZAPRASZAMY

O PRZEDSZKOLU HARMONOGRAM DNIA W PRZEDSZKOLU PRACOWNICY PRZEDSZKOLA

NASZE PRZEDSZKOLE

O PRZEDSZKOLU

Przedszkole zlokalizowane jest w centrum miasta przy ul. Bałuckiego 17. Budynek został oddany do użytku w 1965 r  i od września zaczęły do niego uczęszczać dzieci. Placówka liczy 5 oddziałów oraz dysponuje 125 miejscami dla dzieci od 3-6 lat. Budynek przedszkola jest parterowy częściowo podpiwniczony. Sale są wielofunkcyjne, duże, jasne, wysokie, dostosowane do potrzeb i możliwości dzieci w wieku przedszkolnym, dobrze wyposażone i estetyczne. Dwie sale wykorzystywane są do przeprowadzania wielu imprez okolicznościowych i uroczystości.Przedszkole zatrudnia 12 nauczycieli o wysokich kwalifikacjach pedagogicznych i specjalistycznych, otwartych  na współpracę z rodzicami i partnerami przedszkola. Nauczyciele systematycznie wzbogacają swoją wiedzę uczestnicząc w różnego rodzaju szkoleniach, kursach i warsztatach,  podnoszą swoje kwalifikacje oraz wykorzystują w pracy z dziećmi wszelkie innowacje zdobyte podczas szkoleń.

Wokół przedszkola znajduje się duży ogród z wielogatunkowym drzewostanem. Został on podzielony na cztery tereny, odpowiednio dostosowane do grup wiekowych. Każdy teren wyposażony został w piaskownicę, ławeczki oraz zestaw rekreacyjno- sportowy. Ogród przedszkolny sąsiaduje z pobliskim parkiem, a oddzielony jest całościowym ogrodzeniem obiektu. Placówka zlokalizowana jest w bezpiecznej i spokojnej okolicy. Jej położenie umożliwia na korzystanie z pobliskich dóbr kulturalno- oświatowych.

• PRZEDSZKOLE NR 14 W ELBLĄGU
    ul. Bałuckiego 17