WITAMY I ZAPRASZAMY

• DRODZY RODZICE

Drogie Dzieci, Drodzy Rodzice i Wychowawcy! Podczas każdej edycji Świątecznych Spotkań Elblążan na Starym Mieście w Elblągu organizowana jest zbiórka na rzecz bezdomnych zwierząt z naszego miejskiego schroniska. Wielu z Was ma w domu kota lub psa. Sami najlepiej wiecie ile wnoszą one do Waszych domów, znacie także ich potrzeby, wiecie jak dobrze wpływają także na dzieci. Dlatego prosimy o wsparcie tych zwierząt, które znajdują się elbląskim schronisku i muszą radzić sobie z nadchodząca zimą:

 Przez dwa dni Świątecznych Spotkań Elblążan, 9 i 10 grudnia 2023 roku, do specjalnego namiotu ustawionego przy wejściu do Ratusza Staromiejskiego będzie można przynieść wszystko, co przyda się zwierzętom, zwłaszcza zimą: koce, kołdry, ręczniki, także jednorazowe, smycze, legowiska, karmę, miski.

 Wolontariusze, którymi jak co roku, są uczniowie klas mundurowych Zespołu Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących w Elblągu, zbierać będą także podczas Świątecznych Spotkań Elblążan datki na zakup sprzętu medycznego do schroniska. W ubiegłym roku zebraliśmy mnóstwo różności – kilka transportów do schroniska i 8906,34 zł. za które zakupione zostały pompy infuzyjne do podawania lekarstw małym zwierzętom. Będziemy bardzo wdzięczni za włączenie się wychowawców, rodziców oraz uczniów i uczennic z elbląskich szkół do naszej akcji. Liczymy także na Waszą pomoc

Biuro Prezydenta Miasta

• ZAPRASZAMY WSZYSTKICH DO UDZIAŁU W KONKURSIE!

• DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA TYGRYSKI

• WITAMY W NOWYM ROKU SZKOLNYM!

ZAPRASZAMY RODZICÓW NA ZEBRANIE ORGANIZACYJNE W POSZCZEGÓLNYCH GRUPACH.

PROSIMY,  ABY NA ZEBRANIE NIE PRZYPROWADZAĆ DZIECI.

TERMINY ZEBRAŃ:

11.09.23 GODZ. 15.30 GRUPA I KURCZACZKI

11.09.23 GODZ. 16.00 GRUPA II BIEDRONKI

12.09.23 GODZ. 15.30 GRUPA IV TYGRYSKI

12.09.23 GODZ. 16.00 GRUPA V KOTKI

13.09.23 GODZ. 15.30 GRUPA III MISIAKI

• DNI ADAPTACYJNE

ZAPRASZAMY DZIECI ROZPOCZYNAJĄCE EDUKACJĘ PRZEDSZKOLNĄ NA ZAJĘCIA ADAPTACYJNE

DZIECI 3 LETNIE 30-31.08.23 na godz. 10.00

DZIECI 4,5,6 LETNIE 31.08 na godz. 10.00

​​​​​

• UWAGA- RODZICE DZIECI ROZPOCZYNAJĄCYCH EDUKACJĘ PRZEDSZKOLNĄ OD WRZEŚNIA

ZACHECAMY DO POBRANIA KILKU WSKAZÓWEK I RAD DOTYCZĄCYCH ROZPOCZĘCIE EDUKACJI W PRZEDSZKOLU

broszura_3_latek.docx

Adaptacja_dziecka_w_przedszkolu_2023.doc

Aleksandra_Bielinska-RODZICU_PAMIETAJ.docx

WYPRAWKA_2023.docx

3-latek_adaptacja_referat_2023.docx

wywiad-dla-rodzicow-poczatek-przedszkola.docx

DNI ADAPTACYJNE W PRZEDSZKOLU ODBĘDĄ SIĘ 30-31.08.2023

O GODZ. 10.00

ZAPRASZAMY SERDECZNIE RODZICÓW Z DZIEĆMI. JEST TO WAŻNY MOMENT RZED ROZPOCZĘCIEM EDUKACJI. DZIECKO I RODZIC  MA MOŻLIWOŚĆ POZNAĆ SWOJE PANIE, SALĘ I ZABAWKI, ŁAZIENKĘ, SZATNIĘ, PLAC ZABAW. WSPÓLNIE SIE POBAWIMY, POŚPIEWAMY, POTAŃCZYMY.

PROSIMY TEGO DNIA PRZEBRAĆ DZIECKU KAPCIE NA ZMIANĘ W SZATNI, NA JEGO PÓŁECZCE. RODZICÓW RÓWNIEŻ PROSIMY O ZMIANĘ BUTÓW LUB POZOSTAWIENIE ICH PRZED SALĄ.

• Zebranie organizacyjne

ZEBRANIE RODZICÓW DZIECI ROZPOCZYNAJĄCYCH EDUKACJĘ PRZEDSZKOLNĄ

Zapraszamy na zebranie organizacyjne dla rodziców dzieci rozpoczynających edukację przedszkolną od września 2023 roku dnia 22.06.23 (czwartek) o godzinie 15.30

Na zebranie prosimy przyjść bez dzieci.

• ZAPRASZAMY NA FESTYN RODZINNY

• TALENT SHOW

• INFORMUJEMY

• INFORMACJA DLA RODZICÓW

• WESOŁYCH ŚWIĄT WIELKANOCNYCH

• WAŻNE INFORMACJE - DYŻUR WAKACYJNY

Drodzy Rodzice

W celu usprawnienia zapisów dziecka do przedszkola na okres wakacji LIPIEC/SIERPIEŃ należy dokonać zapisu najpóźniej do 30.04.23 poprzez formularz zgłoszeniowy, który dostępny jest u nauczycielek w grupach oraz w poniższym załączniku.

Informacje o dyżurujących przedszkolach otrzymacie Państwo po 30.04.23

Informujemy również, że nasze przedszkole jest otwarte w Lipcu, zamknięte w Sierpniu.

FORMULARZ_NA_WAKACJE.docx

• UWAGA RODZICE

ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z USŁUGI SPOŁECZNEJ.

SZCZEGÓŁY W ZAŁĄCZONYM PLIKU.

Informacja_o_usludze_specjalisci.pdf​​​​​​​

• ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W KONKURSIE

• REKRUTACJA 2023/2024

Szanowni Państwo,

Rekrutacja do prowadzonych przez Gminę Miasto Elbląg przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych oraz innej formy wychowania przedszkolnego na rok szkolny 2023/2024 zostanie przeprowadzona z wykorzystaniem elektronicznej platformy edukacyjnej www.eped.pl.

W pliku do pobrania poniżej znajdują się wszystkie informacje.

Rekrutacja_krok_po_kroku_2023_-2024-inf._na_strone_inernet..docx

• Drodzy Rodzice

Wszystkie nagrania z okazji Dnia Babci i Dziadka każdej z grup widnieją na stronie głównej. Proszę wejść w aktualności ( na dole strony po lewej), wtedy pokażą się wszystkie nagrania z każdej z grup.

Pozdrawiam, administrator strony internetowej Aleksandra Bielińska.

MISIAKI dla babci i dziadka

• PRZEDSZKOLE NR 14 W ELBLĄGU
    ul. Bałuckiego 17